RRGK

Wybory samorządowe 2018

Bardzo istotnym dla jak najlepszego rozwoju gminy są władze samorządowe.

 Uważam że obowiązkiem każdego mieszkańca jest możliwie największe zaangażowanie się aby wybrać jak najlepszych reprezentantów społeczeństwa.

 Pragnąc wypełnić ten obowiązek kierując się głównie chęcią służby dobru wspólnemu założyłem KWW Ruch Rozwoju Gminy Krościenko nad Dunajcem.

    Zapraszam wszystkich którzy chcą zadziałać aby jak najlepsi ludzie rządzili naszą gminą.

W pierwszej kolejności proszę o propozycje kandydatów na radnych którzy zechcą kandydować z ramienia RRGK. Kandydatury proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">krośTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                                                         Kontakt Tel. 501232088

 

 

Drodzy Mieszkańcy i Sympatycy Gminy Krościenko n.D.                                           Nie trzeba nikomu tłumaczyć potrzebę działań prorozwojowych Gminy Krościenko n.D.

Dlatego wyszedłem z inicjatywą  utworzenia  zorganizowanego ruchu działającego na rzecz  dobra Naszej Gminy Krościenko n.D.

    Ruch ma skupiać  osoby  które  chcą i mogą wnieść cokolwiek dobrego dla wspólnego dobra.

    Ruch ma wytyczać kierunki, konsolidować  i koordynować działania  w celu osiągnięcia właściwego i wysokiego rozwoju Gminy.

Chcemy polegać  się na osobach jak najbardziej uczciwych, kompetentnych i doświadczonych .

      Ruch chce współdziałać z  organizacjami mającymi wpływ na działania  w Gminie.

  Bieżącym działaniem będzie wpływ na wybory samorządowe w celu wyboru osób jak najbardziej kompetentnych do wypełniania swej roli.

           Uważam że w naszej Gminie nie  powinno być podziałów wśród tych którzy w pierwszej kolejności chcą prawdziwego dobra wspólnego, a nie zaspokojenia swoich prywatnych interesów.  

   Dlatego też  zapraszam wszystkich tych którzy tak uważają do wspólnego działania w Ruchu Rozwoju Gminy Krościenko n.D.

 

                                                                    Marek Salamon

                                                       Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.